Cześć! Wielkimi krokami zbliża się maj… miesiąc, w którym wszystko budzi się do życia… Miesiąc, w którym coraz śmielsze śpiewy ptaków powodują, że każdego ranka z uśmiechem na twarzy ruszamy do pracy, na uczelnię, czy też do szkoły.

..ale…

Niesamowicie szybkie tempo życia oraz natłok obowiązków dnia codziennego, sprawiają, że każdy z Nas marzy o chwili relaksu. Początek maja stwarza Nam do tego idealną okazję – przecież zbliża się majówka!!!

CO MOŻNA ROBIĆ W WOLNE DNI, ŻEBY WYPOCZĄĆ I JEDNOCZEŚNIE NIE „UMRZEĆ Z NUDÓW”?

Jak powszechnie wiadomo atrakcyjna pogoda zaostrza apetyt. I co teraz? Zaprośmy znajomych, zaopatrzmy się w ulubione smakołyki i rozpalmy grille. Dla wygodnych, którzy nie lubią „okopconej” kiełbaski, też jest opcja – grill elektryczny – zawsze się uda!

W SINĄ DAL

Jeżeli masz ochotę na oscypka w górach, rybkę nad morzem lub żagle na Mazurach a Twój wyjazd z domu blokują jedynie rosnące ceny paliwa… Nie martw się tym! Karta pożyczkowa Trzynastka jest właśnie dla Ciebie! Z Naszą kartą w portfelu możesz tankować z uśmiechem i ruszać w podróż, ponieważ w pierwszym miesiącu to my pokrywamy Twoje koszty. Spełniaj swoje marzenia już teraz! Przecież zasługujesz na fajną majówkę!

SPRZYJAJĄCĄ POGODĘ MOŻNA TEŻ WYKORZYSTAĆ W INNY SPOSÓB

Promienie majowego słońca sprawiają, że coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Rewelacyjną propozycją dla aktywnych osób są wycieczki rowerowe, jazda na rolkach, spływy kajakowe, spacery po lesie itp. Natomiast dla tych, którzy nie lubią się przemęczać, idealnym rozwiązaniem będzie piknik na łonie natury lub spędzenie czasu w fotelu z dobrą książką albo ulubioną muzyką w słuchawkach. Każdy znajdzie coś dla siebie!

A MOŻE

Wolisz jednak w te dni zostać w domu z rodziną? Postanowiłeś, że spędzisz więcej czasu z dziećmi, jednak rodzinne wyjście do restauracji, na basen, do kina, czy do zoo przerasta Twój domowy budżet? Głowa do góry! Tobie także należy się dodatkowa pensja! Skorzystaj z rewolucyjnej oferty Karty Trzynastka i ciesz się wspólnymi chwilami!

Pozdrawiam i życzę udanego majowego wypoczynku J

Doradca Karty Trzynastka